- Kategórie darčekov
- Vytvor si darček
- Úvod
- Pre pánov
- Pre fajčiarov
- Elektrické zapaľovače
- Špirálový USB zapaľovač a spinner 2v1
Špirálový USB zapaľovač a spinner 2v1
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Špirálový USB zapaľovač a spinner 2v1Skladom19,56 EUR/ ks15,90 EUR bez DPH
Elektrický špirálový zapaľovač, nabíjateľný cez USB s intuitívnym zapaľovaním, splní očakávania aj tých najnáročnejších. Moderný dizajn drží krok s dobou a kombinuje v sebe eleganciu, luxus a štýl. Obsluha je veľmi jednoduchá a zvládne ju aj začiatočník. Už žiadny benzín ani plyn, zapaľovač si pohodlne nabijete ako mobil cez USB kábel, ktorý je súčasťou balenia. Elektrický špirálový zapaľovač určite urobí radosť nielen Vám, ale každému komu ho darujete!
- úplne bezpečný a ľahko ovládateľný
- elektrický zapaľovač je odolný proti vetru, pretože neprodukuje žiadne plamene
- inovovaná technológia, ktorá používa elektrinu na vytvorenie elektrického oblúka
- nepotrebuje dopĺňať žiadny plyn alebo benzín
- nabíjanie cez USB (je súčasťou balenia)
Výdrž na nabitie cca 100 zapálenia
- Doba nabíjania cca 1-2 hodiny
- Životnosť batérie cca 500 nabíjacích cyklov
Batérie v elektrickom zapaľovači Vám vydrží niekoľko sto nabitie = tzn. niekoľko rokov používania.
Materiál: Kov
Rozmer: 7 x 3cm
Obsah balenia:
1 x zapaľovač
1 x USB kábel
1 x elegantná darčeková krabička
BEZPEČNOSTNÉ VAROVANIA
Nenechávajte v blízkosti detí!!!
Zapaľovač zapálte v dostatočnej vzdialenosti od tváre a šiat. Skontrolujte či plameň po použití zhasol. Nenechávajte zapaľovač zapálený dlhšie ako 10 sekúnd. Nevystavujte zapaľovač alebo batérie vysokým teplotám. Nikdy nevhadzujte batérie alebo zariadenie do ohňa. Nevhadzujte batérie alebo zariadenie do domáceho odpadu.
NÁVOD NA NABÍJANIE
Pre nabíjanie zapaľovača používajte iba kábel na to určený. Uistite sa pred nabíjaním, že počítač je zapnutý. Zapojte jeden koniec kábla ( micro USB ) do cigaretového zapaľovača. Zapojte druhý koniec USB kábla do USB portu na vašom počítači. Plné nabitie trvá približne 1-2 hodiny. Po nabití odpojte kábel od cigaretového zapaľovača a potom od počítača.



